Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRCW12062M40JNEBC |
| LIXINC Part # | CRCW12062M40JNEBC |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 2.4M OHM 5% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRCW12062M40JNEBC Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRCW12062M40JNEBC |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRCW-C |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 2.4 MOhms |
| tolerancja: | ±5% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RT1206BRC074K48L | RES SMD 4.48K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 840 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0805657RBETY | RES 657 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 826 Więcej na zamówienie |
|
| RC1206DR-07412KL | RES SMD 412K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 911 Więcej na zamówienie |
|
| ESR10EZPF14R3 | RES SMD 14.3 OHM 1% 0.4W 0805 | 967 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805DKC221R | RES 221 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD8351B05 | RES 8.35K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| SR732ATTDR287F | CURRENT SENSE RESISTOR | 913 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD78R7D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 993 Więcej na zamówienie |
|
| PLTT0805Z1421QGT5 | RES SMD 1.42KOHM 0.02% 1/4W 0805 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD1873D100 | RES 187K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW120647R0JNEC | RES SMD 47 OHM 5% 1/4W 1206 | 898 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210BRD0743RL | RES SMD 43 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| AT0805DRE0743K2L | RES SMD 43.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 907 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10837 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00725 | $0.00725 |
| 30000 | $0.00692 | $207.6 |
| 50000 | $0.00634 | $317 |
| 100000 | $0.00622 | $622 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.