Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERJ-14RSJR15U |
| LIXINC Part # | ERJ-14RSJR15U |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 0.15 OHM 5% 1/4W 1210 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERJ-14RSJR15U Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERJ-14RSJR15U |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERJ-14R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 150 mOhms |
| tolerancja: | ±5% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1210 (3225 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1210 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73H2ATTD4322C25 | RES 43.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210FRD0786K6L | RES SMD 86.6K OHM 1% 1/4W 1210 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| M55342H03B1H80RWS | RES SMD 1.8K OHM 2% 1/5W 1005 | 940 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD5230B05 | RES 523 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-XGNF5490Y | RES 549 OHM 1% 1/32W 01005 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1291D50 | RES 1.29K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| WR12X1302FTL | RES 13K OHM 1% 1/4W 1206 | 844 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0805348RBEEA | RES 348 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 978 Więcej na zamówienie |
|
| CR042503F | RES SMD 250K OHM 1% 1/2W 1210 | 816 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2ATTD1R27F | RES 1.27 OHM 1% 1/4W 0805 | 818 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0603110RBYEA | RES 110 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 904 Więcej na zamówienie |
|
| AA0201FR-0739R2L | RES SMD 39.2 OHM 1% 1/20W 0201 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2ETTD34R0D | RES 34 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 911 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 19131 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58000 | $0.58 |
| 5000 | $0.11507 | $575.35 |
| 10000 | $0.11031 | $1103.1 |
| 25000 | $0.10815 | $2703.75 |
| 50000 | $0.10711 | $5355.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.