Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERJ-PA2F1540X |
| LIXINC Part # | ERJ-PA2F1540X |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 154 OHM 1% 1/5W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERJ-PA2F1540X Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERJ-PA2F1540X |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERJ-PA2 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 154 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.2W, 1/5W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.016" (0.40mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RS73G2ATTD1821B | RES 1.82K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD4530B10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 963 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402DRD0784K5L | RES SMD 84.5KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 817 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608V-3571-D-T5 | RES SMD 3.57KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 970 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B3ATTE115G | RES 1.1M OHM 2% 1W 2512 | 979 Więcej na zamówienie |
|
| RK73G2ATTD2320F | THICKFILM RESISTOR 0805 | 894 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP1052D25 | RES 10.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 937 Więcej na zamówienie |
|
| RG1005P-9531-W-T5 | RES SMD 9.53K OHM 1/16W 0402 | 984 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-U1TF5621U | RES 5.62K OHM 1% 1W 2512 SMD | 826 Więcej na zamówienie |
|
| AA1218FK-0719R6L | RES SMD 19.6 OHM 1W 1812 WIDE | 921 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD1420B50 | RES 142 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 818 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD1452F100 | RES 14.5K OHM 1% 1/10W 0603 | 920 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD7063B25 | RES 706K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 810 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10909 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02233 | $0.02233 |
| 10000 | $0.02233 | $223.3 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.