Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | D55342E07B97E6RT5 |
| LIXINC Part # | D55342E07B97E6RT5 |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 97.6K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | D55342E07B97E6RT5 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | D55342E07B97E6RT5 |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | Military, MIL-PRF-55342, RM1206 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 97.6 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Military, Non-Inductive |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.033" (0.84mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | R (0.01%) |
| KTR03EZPJ360 | RES SMD 36 OHM 5% 1/10W 0603 | 880 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0402BTE1K23 | RES 1.23K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603BTC91R0 | RES 91 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0201DTE1K13 | RES 1.13K OHM 0.5% 1/32W 0201 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| Y1627200R000Q0R | RES SMD 200 OHM 0.02% 1/2W 2010 | 896 Więcej na zamówienie |
|
| Y112150R0000B9L | RES SMD 50 OHM 0.1% 1/4W J LEAD | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RC2010FK-071R33L | RES SMD 1.33 OHM 1% 3/4W 2010 | 872 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-U0XF2153Y | RES 215K OHM 1% 1/32W 01005 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD8760B25 | RES 876 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F1JTTD7320F | RES 732 OHM 1% 1/5W 0603 | 995 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805WRC0711R8L | RES SMD 11.8 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2183B50 | RES 218K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD3051C25 | RES 3.05K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 844 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10818 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84296 | $1.84296 |
| 500 | $1.84296 | $921.48 |
| 1000 | $1.75520 | $1755.2 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.