Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | D55342K07B100DRS3 |
| LIXINC Part # | D55342K07B100DRS3 |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | D55342K07B100DRS3 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | D55342K07B100DRS3 |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | Military, MIL-PRF-55342, RM1206 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 100 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Military |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.033" (0.84mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | R (0.01%) |
| CRCW080537R4DKEAP | RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 805 Więcej na zamówienie |
|
| AT1206DRE0712RL | RES SMD 12 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 981 Więcej na zamówienie |
|
| HV73V1JTTD3572F | RES 35.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 841 Więcej na zamówienie |
|
| RCP0505W1K60JET | RES SMD 1.6K OHM 5% 1.4W 0505 | 828 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD6341C50 | RES 6.34K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD1691B10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 890 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H3ATTE3653D | RES 365K OHM 0.5% 1W 2512 | 922 Więcej na zamówienie |
|
| M55342E12B10B7RBS | RES SMD 10.7KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 933 Więcej na zamówienie |
|
| RCP0603B150RJWB | RES SMD 150 OHM 5% 1.5W 0603 | 828 Więcej na zamówienie |
|
| MCT06030D4870DP500 | RES 487 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 873 Więcej na zamówienie |
|
| RN73C1E158RBTG | RES SMD 158 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 978 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S03F2153V | RES SMD 215K OHM 1% 1/10W 0603 | 931 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S1TJ124U | RES SMD 120K OHM 5% 1W 2512 | 858 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13115 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.78000 | $1.78 |
| 1000 | $0.71462 | $714.62 |
| 2000 | $0.71200 | $1424 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.