Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RNCF0805BKT2K49 |
| LIXINC Part # | RNCF0805BKT2K49 |
| Producent | Stackpole Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 2.49K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RNCF0805BKT2K49 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RNCF0805BKT2K49 |
| Marka: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Stackpole Electronics, Inc. |
| seria: | RNCF |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 2.49 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±10ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73H1JTTD1870A05 | RES 187 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 986 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0805560KJNTC | RES SMD 560K OHM 5% 1/8W 0805 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206WRD073K48L | RES SMD 3.48KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 813 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G2ATTD17R8B | RES 17.8 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| CHP1206K1303FBT | RES SMD THICK FILM 1206 | 818 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608N-112-D-T5 | RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-2AEB3401X | RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 6824 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-1ARB682C | RES SMD 6.8K OHM 0.1% 1/20W 0201 | 11486 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1001C10 | RES 1K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 930 Więcej na zamówienie |
|
| CRGV2512F6M19 | RES SMD 6.19M OHM 1% 1W 2512 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| D55342H07B3E57RT5 | RES SMD 3.57K OHM 1% 1/4W 1206 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| FC0805E1000BST0 | RES SMD 100 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD2003B50 | RES 200K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 815 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10985 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16656 | $0.16656 |
| 1000 | $0.16656 | $166.56 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.