Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RC2010FK-072R1L |
| LIXINC Part # | RC2010FK-072R1L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 2.1 OHM 1% 3/4W 2010 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RC2010FK-072R1L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RC2010FK-072R1L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | RC_L |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 2.1 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.75W, 3/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 2010 (5025 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2010 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RK73G2BTTD3322D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 894 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD5831A10 | RES 5.83K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 880 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD1352D25 | RES 13.5K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210DRD075K76L | RES SMD 5.76K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0402750RBYEP | RES 750 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 987 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P6WF3092V | RES SMD 30.9K OHM 1% 1/2W 0805 | 922 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2BTTD17R8F | RES 17.8 OHM 1% 1/3W 1206 | 926 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P06F8871V | RES SMD 8.87 KOHM 1% 1/2W 0805 | 861 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD2102D10 | RES 21K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 995 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD3401F10 | RES 3.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| HRG3216P-2000-D-T1 | RES SMD 200 OHM 0.5% 1W 1206 | 4073 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1452D10 | RES 14.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 931 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206WRD07309KL | RES SMD 309K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 981 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10995 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07138 | $0.07138 |
| 4000 | $0.06814 | $272.56 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.