Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RT0402DRE072K43L |
| LIXINC Part # | RT0402DRE072K43L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 2.43KOHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RT0402DRE072K43L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RT0402DRE072K43L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | RT |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 2.43 kOhms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.063W, 1/16W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.014" (0.35mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RCP0603W430RGTP | RES SMD 430 OHM 2% 1.5W 0603 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD2801C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 962 Więcej na zamówienie |
|
| M55342H12B10E0RTF | RES SMD 10K OHM 1% 1/10W 0603 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| KRL3216T4A-M-R015-F-T5 | RES 0.015 OHM 1W 1206 WIDE | 949 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD3653D10 | RES 365K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 989 Więcej na zamówienie |
|
| RT2512CKB0714R3L | RES SMD 14.3 OHM 0.25% 3/4W 2512 | 857 Więcej na zamówienie |
|
| MCR01MRTJ362 | RES SMD 3.6K OHM 5% 1/16W 0402 | 5139 Więcej na zamówienie |
|
| RP73D2A63R4BTG | RES SMD 63.4 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 895 Więcej na zamówienie |
|
| RT2010FKE07127KL | RES SMD 127K OHM 1% 1/2W 2010 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| CR011620F | RES SMD 162 OHM 1% 1W 2512 | 920 Więcej na zamówienie |
|
| RCL04061R13FKEA | RES SMD 1.13 OHM 1/4W 0604 WIDE | 800 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2BTTD47R5C | RES 47.5 OHM 0.25% 1/3W 1206 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW25125R90FKTH | RES SMD 5.9 OHM 1% 1W 2512 | 807 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10954 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01835 | $0.01835 |
| 10000 | $0.01835 | $183.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.