Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PHP00805E3612BBT1 |
| LIXINC Part # | PHP00805E3612BBT1 |
| Producent | Vishay |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 36.1K OHM 0.1% 5/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PHP00805E3612BBT1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PHP00805E3612BBT1 |
| Marka: | Vishay |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay |
| seria: | PHP |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 36.1 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.63W, 5/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.033" (0.84mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CRCW04021M65FKTD | RES SMD 1.65M OHM 1% 1/16W 0402 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603WRD079K1L | RES SMD 9.1KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 965 Więcej na zamówienie |
|
| CR0805-FX-20R0ELF | RES SMD 20 OHM 1% 1/8W 0805 | 2919 Więcej na zamówienie |
|
| CR1206-4W-1244FT | RES 1.24M OHM 1% 1/4W 1206 | 922 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD6493D50 | RES 649K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 844 Więcej na zamówienie |
|
| CR1206-JW-123ELF | RES SMD 12K OHM 5% 1/4W 1206 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| RP73D1J5R62BTG | RES SMD 5.62 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD6121F10 | RES 6.12K OHM 1% 1/8W 0805 | 861 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD86R6B25 | RES 86.6 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| CHP2010K8250FNT | RES SMD THICK FILM 2010 | 938 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603WRD0773R2L | RES SMD 73.2OHM 0.05% 1/10W 0603 | 971 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF1206DKE16K9 | RES 16.9K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 981 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402DRE072K43L | RES SMD 2.43KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 910 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10921 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63920 | $0.6392 |
| 1000 | $0.63920 | $639.2 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.