Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R2ETTD1782A10 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD1782A10 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R2ETTD1782A10 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R2ETTD1782A10 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 17.8 kOhms |
| tolerancja: | ±0.05% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±10ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1210 (3225 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1210 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73H2ETTD2581D50 | RES 2.58K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| RP73D2B15KBTDF | RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 805 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-A1AJ102U | RES SMD 1K OHM 1.33W 2512 WIDE | 907 Więcej na zamówienie |
|
| PRG3216P-1401-D-T5 | RES SMD 1.4K OHM 1W 1206 WIDE | 855 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ETTD1800F | RES 180 OHM 1% 1/2W 1210 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| AT1206DRE0739R2L | RES SMD 39.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| AC1206JR-07120KL | RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206 | 5657 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD1113F100 | RES 111K OHM 1% 1/8W 0805 | 905 Więcej na zamówienie |
|
| RN73C2A536RBTDG | RES SMD 536 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| CR041001F | RES SMD 1K OHM 1% 1/2W 1210 | 876 Więcej na zamówienie |
|
| WSL2512R1900FEA | RES 0.19 OHM 1% 1W 2512 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H3ATTE2371F | RES 2.37K OHM 1% 1W 2512 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| RC0201JR-0743KL | RES SMD 43K OHM 5% 1/20W 0201 | 10254 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10980 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.