Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RCP2512B1K30GTP |
| LIXINC Part # | RCP2512B1K30GTP |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 1.3K OHM 2% 3.5W 2512 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RCP2512B1K30GTP Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RCP2512B1K30GTP |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | RCP |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 1.3 kOhms |
| tolerancja: | ±2% |
| moc (waty): | 3.5W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±150ppm/°C |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2512 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.025" (0.64mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RNCF0402BKE17R8 | RES 17.8 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 896 Więcej na zamówienie |
|
| CHP0603L2R21GNT | RES SMD THICK FILM 0603 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210DRD078K2L | RES SMD 8.2K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD3743D100 | RES 374K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 868 Więcej na zamówienie |
|
| CRG0805F910R | RES SMD 910 OHM 1% 1/8W 0805 | 992 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRD0714KL | RES SMD 14K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 836 Więcej na zamówienie |
|
| 73L7R39J | RES 0.39 OHM 5% 1W 2512 | 831 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2ATTD1000F | RES 100 OHM 1% 1/4W 0805 | 10352 Więcej na zamówienie |
|
| AA2010FK-07270KL | RES SMD 270K OHM 1% 3/4W 2010 | 838 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2260C25 | RES 226 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 996 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H1HTTC3093D | RES 309K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 940 Więcej na zamówienie |
|
| SR732HTTER294F | CURRENT SENSE RESISTOR | 860 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP32R0D50 | RES 32 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 802 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10854 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.07730 | $1.0773 |
| 4000 | $1.07730 | $4309.2 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.