Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRCW0805383KFKEB |
| LIXINC Part # | CRCW0805383KFKEB |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 383K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRCW0805383KFKEB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRCW0805383KFKEB |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRCW |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 383 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73H2ETTD7590F100 | RES 759 OHM 1% 1/4W 1210 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD3282B10 | RES 32.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RC0603F1744CS | RES 1.74M OHM 1% 1/20W 0201 | 827 Więcej na zamówienie |
|
| RCP2512B10R0JED | RES SMD 10 OHM 5% 3.5W 2512 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| RC0201FR-076R34L | RES SMD 6.34 OHM 1% 1/20W 0201 | 886 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210WRB07806RL | RES SMD 806 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 947 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW080510R7BEEA | RES 10.7 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 836 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2BTTD154G | RES 150K OHM 2% 1/3W 1206 | 887 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD76R8C25 | RES 76.8 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP6811D25 | RES 6.81K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 921 Więcej na zamówienie |
|
| CPF0603B38K3E1 | RES SMD 38.3KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 846 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0402DTC10R2 | RES 10.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD7772F100 | RES 77.7K OHM 1% 1/4W 1210 | 935 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10999 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00744 | $0.00744 |
| 20000 | $0.00710 | $142 |
| 30000 | $0.00624 | $187.2 |
| 50000 | $0.00572 | $286 |
| 100000 | $0.00560 | $560 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.