Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RK73H1JTTD1374F |
| LIXINC Part # | RK73H1JTTD1374F |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 1.37M OHM 1% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RK73H1JTTD1374F Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RK73H1JTTD1374F |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RK73H |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 1.37 MOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RT0805CRC07120RL | RES SMD 120 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRE074K02L | RES SMD 4.02KOHM 0.25% 1/4W 1206 | 838 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R1ETTP2612F | RES 26.1K OHM 1% 1/3W 0402 | 971 Więcej na zamówienie |
|
| RR0816P-9310-D-94A | RES SMD 931 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 891 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD9100B50 | RES 910 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 947 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2912F10 | RES 29.1K OHM 1% 1/16W 0603 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP9101C50 | RES 9.1K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD6812A25 | RES 68.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 972 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2ETTD11R0F | RES 11 OHM 1% 1/2W 1210 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-1TNF1780U | RES SMD 178 OHM 1% 1W 2512 | 24108 Więcej na zamówienie |
|
| MMA02040C6190FA300 | RES 619 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 829 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD6262D25 | RES 62.6K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-L03UF75MV | RES 0.075 OHM 1% 1/5W 0603 | 3735 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12980 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.