Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PE2512FKM070R04L |
| LIXINC Part # | PE2512FKM070R04L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 0.04 OHM 1% 1W 2512 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PE2512FKM070R04L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PE2512FKM070R04L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | PE |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 40 mOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 1W |
| kompozycja: | Metal Foil |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±75ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 170°C |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2512 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.035" (0.89mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| TNPW1210464RBEEA | RES 464 OHM 0.1% 1/2W 1210 | 895 Więcej na zamówienie |
|
| CRGP1206F390K | CRGP 1206 390K 1% | 48253 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW02014M70FNED | RES SMD 4.7M OHM 1% 1/20W 0201 | 10121 Więcej na zamówienie |
|
| RP73D2A16R9BTG | RES SMD 16.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 946 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B124BRTP | RES SMD 124K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| WR04X471 JTL | RES 470 OHM 5% 1/16W 0402 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1ETTP1182D50 | RES 11.8K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608P-68R1-D-T5 | RES SMD 68.1 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 880 Więcej na zamówienie |
|
| RC0402FR-07187KL | RES SMD 187K OHM 1% 1/16W 0402 | 413311 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B2BTTD752G | RES 7.5K OHM 2% 1/4W 1206 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| SMM02040C3659FB300 | RES 36.5 OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD1503F50 | RES 150K OHM 1% 1/8W 0805 | 854 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805DTE28R0 | RES 28 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 940 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10876 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14307 | $0.14307 |
| 4000 | $0.14307 | $572.28 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.