Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73H1ETTP3321C50 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP3321C50 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 3.32K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73H1ETTP3321C50 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73H1ETTP3321C50 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73H |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 3.32 kOhms |
| tolerancja: | ±0.25% |
| moc (waty): | 0.063W, 1/16W |
| kompozycja: | Metal Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0402 (1005 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0402 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.016" (0.40mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CR1206-FX-6980ELF | RES SMD 698 OHM 1% 1/4W 1206 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805CRE0790K9L | RES SMD 90.9KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 861 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP43R2F50 | RES 43.2 OHM 1% 1/16W 0402 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW020118R0FNED | RES SMD 18 OHM 1% 1/20W 0201 | 2769 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2712A10 | RES 27.1K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 908 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2520C50 | RES 252 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| HV73V1JTTD1104F | RES 1.1M OHM 1% 1/10W 0603 | 829 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P08F26R7V | RES SMD 26.7 OHM 1% 2/3W 1206 | 830 Więcej na zamówienie |
|
| HV733ATTE3833D | RES 383K OHM 0.5% 1W 2512 | 930 Więcej na zamówienie |
|
| WSL2512R0750FEK | RES 0.075 OHM 1% 1W 2512 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R1ETTP9763F | RES 976K OHM 1% 1/3W 0402 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| 2-2176094-1 | RES SMD 191K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1847 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00805E5111BST1 | RES SMD 5.11K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 979 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10923 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.