Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PTN0805E3922BST1 |
| LIXINC Part # | PTN0805E3922BST1 |
| Producent | Vishay |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 39.2K OHM 0.1% 1/5W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PTN0805E3922BST1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PTN0805E3922BST1 |
| Marka: | Vishay |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay |
| seria: | PTN |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 39.2 kOhms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.2W, 1/5W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.033" (0.84mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R2ETTD2371F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 897 Więcej na zamówienie |
|
| RCS060363R4FKEA | RES SMD 63.4 OHM 1% 1/4W 0603 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD50R5B50 | RES 50.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 898 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H1JTTD15R0D | RES 15 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| 73L4R36G | RES 0.36 OHM 2% 1/4W 1206 | 882 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603WRE075K62L | RES SMD 5.62K OHM 1/10W 0603 | 995 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW080583K5BETY | RES 83.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ATTD822G | RES 8.2K OHM 2% 1/4W 0805 | 955 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD1012B25 | RES 10.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 898 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ETTD624G | RES 620K OHM 2% 1/2W 1210 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2BTTD1070D | RES 107 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 908 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD6420A10 | RES 642 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| RT2010DKD0724R9L | RES SMD 24.9 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 958 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12420 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67000 | $0.67 |
| 1000 | $0.23200 | $232 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.