Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73H1JTTD6420D50 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD6420D50 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 642 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73H1JTTD6420D50 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73H1JTTD6420D50 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73H |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 642 Ohms |
| tolerancja: | ±0.5% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Metal Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| ERJ-S14J225U | RES 2.2 M OHM 5% 1/2W 1210 SMD | 919 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRD0713R3L | RES SMD 13.3 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 881 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD10R2F50 | RES 10.2 OHM 1% 1/8W 0805 | 865 Więcej na zamówienie |
|
| RG1005P-7322-W-T5 | RES SMD 73.2K OHM 1/16W 0402 | 848 Więcej na zamówienie |
|
| RMCF1206FT301K | RES 301K OHM 1% 1/4W 1206 | 3828 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD3572C10 | RES 35.7K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 899 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW1218634KFKEK | RES SMD 634K OHM 1% 1W 1218 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| PLT0805Z1131LBTS | RES SMD 1.13KOHM 0.01% 1/4W 0805 | 859 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD2322C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 822 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H1ETTP7151F | RES 7.15K OHM 1% 1/10W 0402 | 104631 Więcej na zamówienie |
|
| HV73V2ATTD4423F | RES 442K OHM 1% 1/4W 0805 | 920 Więcej na zamówienie |
|
| RG3216N-5100-D-T5 | RES SMD 510 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| RC0603DR-07267RL | RES SMD 267 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 841 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10838 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06560 | $0.0656 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.