Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RT1210FRD0725R5L |
| LIXINC Part # | RT1210FRD0725R5L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 25.5 OHM 1% 1/4W 1210 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RT1210FRD0725R5L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RT1210FRD0725R5L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | RT |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 25.5 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| opakowanie / etui: | 1210 (3225 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1210 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN73R2BTTD16R2B25 | RES 16.2 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 871 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW120627K4DEEA | RES 27.4K OHM 0.5% 2/5W 1206 | 968 Więcej na zamówienie |
|
| RC0201JR-07240KL | RES SMD 240K OHM 5% 1/20W 0201 | 9397 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R1JTTD3651F | RES 3.65K OHM 1% 1/2W 0603 | 946 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD2672B25 | RES 26.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 894 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-6AEB134V | RES 130K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 271558 Więcej na zamówienie |
|
| TNPU060353K6BZEN00 | RES SMD 53.6KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 908 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD2842F100 | RES 28.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 857 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-H3ED2101V | RES 2.1K OHM 0.5% 1/6W 0603 | 908 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD4072C25 | RES 40.7K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 864 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B2B50PWS | RES SMD 2.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012P-1623-B-T5 | RES SMD 162K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 979 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1650B10 | RES 165 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 968 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10901 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06201 | $0.06201 |
| 5000 | $0.06134 | $306.7 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.