Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRCW08054R32FKTC |
| LIXINC Part # | CRCW08054R32FKTC |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 4.32 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRCW08054R32FKTC Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRCW08054R32FKTC |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRCW |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 4.32 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200 |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| WSL2512R3300DEK | RES 0.33 OHM 0.5% 1W 2512 | 811 Więcej na zamówienie |
|
| MMA02040C7320FB300 | RES 732 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805DTC80K6 | RES 80.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B2ATTD513J | RES 51K OHM 5% 1/4W 0805 | 39494 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD5111C10 | RES 5.11K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| PLT0603Z1621LBTS | RES SMD 1.62K OHM 0.15W 0603 | 966 Więcej na zamówienie |
|
| PLTT0805Z2801QGT5 | RES SMD 2.8K OHM 0.02% 1/4W 0805 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| RP73PF1E51R1BTD | RES 51.1 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 10769 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608N-3480-W-T1 | RES SMD 348 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 852 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD2843B25 | RES 284K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 888 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW04021R00FKTD | RES SMD 1 OHM 1% 1/16W 0402 | 3899 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603DTE475R | RES 475 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| RT2512FKE07113RL | RES SMD 113 OHM 1% 3/4W 2512 | 838 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10893 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01582 | $0.01582 |
| 20000 | $0.01510 | $302 |
| 40000 | $0.01386 | $554.4 |
| 60000 | $0.01302 | $781.2 |
| 100000 | $0.01283 | $1283 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.