Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PHP00805E3790BBT1 |
| LIXINC Part # | PHP00805E3790BBT1 |
| Producent | Vishay |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 379 OHM 0.1% 5/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PHP00805E3790BBT1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PHP00805E3790BBT1 |
| Marka: | Vishay |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay |
| seria: | PHP |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 379 Ohms |
| tolerancja: | ±0.1% |
| moc (waty): | 0.63W, 5/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.033" (0.84mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| PHP00805E6193BBT1 | RES SMD 619K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 825 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B1HTTC1R1J | RES 1.1 OHM 5% 1/20W 0201 | 925 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0603100RJNTC | RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603 | 877 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S1JTTD3R32F | RES 3.32 OHM 1% 1/5W 0603 | 936 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-2VRW1131X | RES 1.13K OHM 0.05% 1/10W 0402 | 929 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD43R0B50 | RES 43 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 826 Więcej na zamówienie |
|
| WSL0805R0800FEB | RES 0.08 OHM 1% 1/8W 0805 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD4421B05 | RES 4.42K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 965 Więcej na zamówienie |
|
| SR732ETTD1R1G | CURRENT SENSE RESISTOR | 989 Więcej na zamówienie |
|
| RN73C2A22KBTDF | RES SMD 22K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 825 Więcej na zamówienie |
|
| HV732HTTE9764F | RES 9.76M OHM 1% 1/2W 2010 | 925 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD43R2D50 | RES 43.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 893 Więcej na zamówienie |
|
| HV731JTTD515J | RES 5.1M OHM 5% 1/10W 0603 | 975 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10954 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63920 | $0.6392 |
| 1000 | $0.63920 | $639.2 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.