Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R2ETTD2462C10 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD2462C10 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R2ETTD2462C10 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R2ETTD2462C10 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 24.6 kOhms |
| tolerancja: | ±0.25% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±10ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1210 (3225 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1210 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RC0100FR-07619RL | RES SMD 619 OHM 1% 1/32W 01005 | 20366 Więcej na zamówienie |
|
| RC2010FK-0745K3L | RES SMD 45.3K OHM 1% 3/4W 2010 | 887 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP4810B10 | RES 481 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 898 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRE0739KL | RES SMD 39K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 920 Więcej na zamówienie |
|
| ERA-2VRW9091X | RES 9.09K OHM 0.05% 1/10W 0402 | 938 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603DRE0713R7L | RES SMD 13.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 5719 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD1102D50 | RES 11K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 831 Więcej na zamówienie |
|
| RC0805JR-075R6L | RES SMD 5.6 OHM 5% 1/8W 0805 | 50745 Więcej na zamówienie |
|
| MMP100FRE3K4 | RES SMD 1% 1W MELF | 917 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD3481D100 | RES 3.48K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| CR049R76F | RES SMD 9.76 OHM 1% 1/2W 1210 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-B3BJ2R2V | RES SMD 2.2 OHM 1/3W 0805 WIDE | 910 Więcej na zamówienie |
|
| TRR03EZPJ390 | RES SMD 39 OHM 5% 1/10W 0603 | 832 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10824 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39235 | $0.39235 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.