Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R1JTTD8870A25 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD8870A25 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 887 OHM 0.05% 1/10W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R1JTTD8870A25 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R1JTTD8870A25 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 887 Ohms |
| tolerancja: | ±0.05% |
| moc (waty): | 0.1W, 1/10W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RC2012F1331CS | RES SMD 1.33K OHM 1% 1/8W 0805 | 894 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206CRE0756KL | RES SMD 56K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 832 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-P14D12R4U | RES SMD 12.4 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| SM6227FT59R0 | RES 59 OHM 1% 3W 6227 | 978 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD2002F50 | RES 20K OHM 1% 1/8W 0805 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD2801C10 | RES 2.8K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 883 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP2210F10 | RES 221 OHM 1% 1/16W 0402 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P1ETTP2262F | RES 22.6K OHM 1% 1/8W 0402 | 962 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD11R3F25 | RES 11.3 OHM 1% 1/10W 0603 | 921 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD10R6D50 | RES 10.6 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 982 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805CRB071K2L | RES SMD 1.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B2B00PWS | RES SMD 2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 981 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD2981D50 | RES 2.98K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 861 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10962 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24750 | $0.2475 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.