Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ESR10EZPJ4R3 |
| LIXINC Part # | ESR10EZPJ4R3 |
| Producent | ROHM Semiconductor |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 4.3 OHM 5% 0.4W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ESR10EZPJ4R3 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ESR10EZPJ4R3 |
| Marka: | ROHM Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | ROHM Semiconductor |
| seria: | ESR |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 4.3 Ohms |
| tolerancja: | ±5% |
| moc (waty): | 0.4W, 2/5W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| SM4124JB1R00 | RES 1 OHM 5% 2W 4124 | 929 Więcej na zamówienie |
|
| RG2012N-470-B-T5 | RES SMD 47 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 916 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00805E3650BST1 | RES SMD 365 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2432A25 | RES 24.3K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| RR0816P-752-D | RES SMD 7.5K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 38824 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW121043K0FKTA | RES SMD 43K OHM 1% 1/2W 1210 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2BTTD7R32F | RES 7.32 OHM 1% 1/3W 1206 | 930 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD8871F10 | RES 8.87K OHM 1% 1/8W 0805 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402CRD07536RL | RES SMD 536 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 838 Więcej na zamówienie |
|
| AC1210FR-07240KL | RES SMD 240K OHM 1% 1/2W 1210 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW08055R10JNTA | RES SMD 5.1 OHM 5% 1/8W 0805 | 914 Więcej na zamówienie |
|
| RC1206JR-071ML | RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 1206 | 207931 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-H3EF2700V | RES 270 OHM 1% 1/6W 0603 | 895 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 15721 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00982 | $49.1 |
| 10000 | $0.00881 | $88.1 |
| 25000 | $0.00809 | $202.25 |
| 50000 | $0.00759 | $379.5 |
| 125000 | $0.00748 | $935 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.