Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RK73B2HTTE243J |
| LIXINC Part # | RK73B2HTTE243J |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 24K OHM 5% 3/4W 2010 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RK73B2HTTE243J Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RK73B2HTTE243J |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RK73B |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 24 kOhms |
| tolerancja: | ±5% |
| moc (waty): | 0.75W, 3/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 2010 (5025 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2010 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| PHP00805E59R7BST1 | RES SMD 59.7 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| RT1206DRD0736KL | RES SMD 36K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 866 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805BTE412R | RES 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 828 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R2JTTE3570F | RES 357 OHM 1% 1W 1812 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD3321D100 | RES 3.32K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 926 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW04021R15FKEDHP | RES SMD 1.15 OHM 1% 1/5W 0402 | 923 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ETTD241J | RES 240 OHM 5% 1/2W 1210 | 944 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2BTTD561J | RES 560 OHM 5% 1/3W 1206 | 800 Więcej na zamówienie |
|
| AC0402FR-0716K9L | RES SMD 16.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 926 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW121052R3FKTA | RES SMD 52.3 OHM 1% 1/2W 1210 | 900 Więcej na zamówienie |
|
| PHP00805E3481BST1 | RES SMD 3.48K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-S08F1582V | RES SMD 15.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 811 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW1206191RBETA | RES 191 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 938 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10891 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03564 | $0.03564 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.