Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | WK73S2BTTD39L0F |
| LIXINC Part # | WK73S2BTTD39L0F |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 39M OHM 1% 3/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | WK73S2BTTD39L0F Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | WK73S2BTTD39L0F |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | WK73S |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 39 mOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.75W, 3/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0612 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| CRCW0603180KJNTC | RES SMD 180K OHM 5% 1/10W 0603 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2BTTD562J | RES 5.6K OHM 5% 1/3W 1206 | 996 Więcej na zamówienie |
|
| D55342E07B300ARWS | RES SMD 300 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 861 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0201590RFNED | RES SMD 590 OHM 1% 1/20W 0201 | 7575 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2ATTD8873F | RES 887K OHM 1% 1/4W 0805 | 7988 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P1JTTD2R70F | RES 2.7 OHM 1% 1/3W 0603 | 891 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW060311K0FHECP | RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0603 | 818 Więcej na zamówienie |
|
| AF0805FR-07680RL | RES SMD 680 OHM 1% 1/8W 0805 | 860 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-UP3D1871V | RES 1.87K OHM 0.5% 1.4W 0603 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2ATTD1651C | RES 1.65K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 947 Więcej na zamówienie |
|
| WSL2512R1200DEA | RES 0.12 OHM 0.5% 1W 2512 | 968 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ATTD1693D | RES 169K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD3900C10 | RES 390 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 815 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10984 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09936 | $0.09936 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.