Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 73L6R36G |
| LIXINC Part # | 73L6R36G |
| Producent | CTS Corporation |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 0.36 OHM 2% 3/4W 2010 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 73L6R36G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 73L6R36G |
| Marka: | CTS Corporation |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | CTS Corporation |
| seria: | 73Lx |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 360 mOhms |
| tolerancja: | ±2% |
| moc (waty): | 0.75W, 3/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Current Sense |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| opakowanie / etui: | 2010 (5025 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2010 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.71mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RN731JTTD1132D10 | RES 11.3K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 935 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1273F25 | RES 127K OHM 1% 1/4W 1206 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD1233D10 | RES 123K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 905 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD8662F50 | RES 86.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 880 Więcej na zamówienie |
|
| RCP0505W120RGEB | RES SMD 120 OHM 2% 1.4W 0505 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402BRB0749K9L | RES SMD 49.9KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 861 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP4592D25 | RES 45.9K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-1GEF1211C | RES SMD 1.21K OHM 1% 1/20W 0201 | 1290759 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD1802D25 | RES 18K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 847 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD8202F25 | RES 82K OHM 1% 1/8W 0805 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| RT2010DKE07127KL | RES SMD 127K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 907 Więcej na zamówienie |
|
| MMF25SBRD180R | RES SMD 180 OHM 0.1% 1/4W MELF | 876 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD72R3D10 | RES 72.3 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 889 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10934 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14465 | $0.14465 |
| 8000 | $0.14465 | $1157.2 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.