Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RL0805FR-070R165L |
| LIXINC Part # | RL0805FR-070R165L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 0.165 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RL0805FR-070R165L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RL0805FR-070R165L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Yageo |
| seria: | RL |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 165 mOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±600ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| PE2512JKM070R033L | RES 0.033 OHM 5% 1W 2512 | 843 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD16R9C50 | RES 16.9 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 805 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2ATTD5100D | RES 510 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 924 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603BKE23K2 | RES 23.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW121811R3FKEK | RES SMD 11.3 OHM 1% 1W 1218 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| PE1206DRF7W0R033L | RES 0.033 OHM 0.5% 1/2W 1206 | 803 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1JTTD2771B50 | RES 2.77K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 803 Więcej na zamówienie |
|
| PFS35-300RF1 | RES SMD 300OHM 1% 35W TO263 DPAK | 996 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP1141D50 | RES 1.14K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD4750B05 | RES 475 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 934 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW120634R8FKEB | RES SMD 34.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 844 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0805820KJNEA | RES SMD 820K OHM 5% 1/8W 0805 | 13795 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD1103C10 | RES 110K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 833 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10937 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05940 | $0.0594 |
| 5000 | $0.05670 | $283.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.