Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ERJ-PA3J821V |
| LIXINC Part # | ERJ-PA3J821V |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 820 OHM 5% 1/4W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ERJ-PA3J821V Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ERJ-PA3J821V |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | ERJ-PA3 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 820 Ohms |
| tolerancja: | ±5% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| SMM02040D5110BB300 | RES 511 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 816 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD5100F25 | RES 510 OHM 1% 1/8W 0805 | 947 Więcej na zamówienie |
|
| RN731JTTD8250B10 | RES 825 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H3ATTE44R2D | RES 44.2 OHM 0.5% 1W 2512 | 804 Więcej na zamówienie |
|
| SG733ATTE473K | RES 47K OHM 10% 1W 2512 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| RC0603F76R8CS | RES 76.8 OHM 1% 1/20W 0201 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| SR0805MR-7W36KL | RES 36K OHM 20% 1/4W 0805 | 844 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD2343F100 | RES 234K OHM 1% 1/8W 0805 | 806 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805DRE0786K6L | RES SMD 86.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| RNCS0805BTE1K62 | RES 1.62K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 952 Więcej na zamówienie |
|
| HV733ATTE3323D | RES 332K OHM 0.5% 1W 2512 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD1910D100 | RES 191 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 850 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW12104R75FKTA | RES SMD 4.75 OHM 1% 1/2W 1210 | 851 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 15544 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.01306 | $65.3 |
| 10000 | $0.01172 | $117.2 |
| 25000 | $0.01076 | $269 |
| 50000 | $0.01010 | $505 |
| 125000 | $0.00987 | $1233.75 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.