Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73H2BTTD8873F25 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD8873F25 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 887K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73H2BTTD8873F25 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73H2BTTD8873F25 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73H |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 887 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Metal Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RT2512FKE07121RL | RES SMD 121 OHM 1% 3/4W 2512 | 932 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD1140B25 | RES 114 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H1JRTTD8063D | RES 806 KOHM 0.50% 1/10W 0603 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD5050F10 | RES 505 OHM 1% 1/8W 0805 | 938 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R2BTTD4702D | RES 47K OHM 0.5% 3/4W 1206 | 908 Więcej na zamówienie |
|
| RMCS0805FT309K | RES 309K OHM 1% 1/8W 0805 | 900 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0603DTC38K3 | RES 38.3K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW1206825KBHEA | RES 825K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 893 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B2ERTTD201G | RES 200 OHM 2% 1/2W 1210 | 913 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD8452A25 | RES 84.5K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 967 Więcej na zamówienie |
|
| WK73R2JTTE44R2F | RES 44.2 OHM 1% 1W 1812 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF0805DKE68K1 | RES 68.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 859 Więcej na zamówienie |
|
| M55342K03B10E0RS3 | RES SMD 10K OHM 1% 1/5W 1005 | 2031 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10945 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11480 | $0.1148 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.