Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RCS080516K5FKEA |
| LIXINC Part # | RCS080516K5FKEA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 16.5K OHM 1% 0.4W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RCS080516K5FKEA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 13 - May 17 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RCS080516K5FKEA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | RCS e3 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 16.5 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.4W, 2/5W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| KRL1632E-M-R039-F-T5 | RES 0.039 OHM 1% 3/4W 1206 | 10152 Więcej na zamówienie |
|
| 352251RFT | RES SMD 51 OHM 1% 3W 2512 | 898 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608V-1821-W-T5 | RES SMD 1.82K OHM 1/10W 0603 | 954 Więcej na zamówienie |
|
| SR732BRTTD2R4J | RES 2.4 OHM 5% 1/3W 1206 | 937 Więcej na zamówienie |
|
| RCP2512B110RJEA | RES SMD 110 OHM 5% 3.5W 2512 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| ERJ-U12F1R74U | RES 1.74 OHM 1% 3/4W 1812 SMD | 948 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B2ATTD3R3G | RES 3.3 OHM 2% 1/4W 0805 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| RG3216V-3741-D-T5 | RES SMD 3.74K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 907 Więcej na zamówienie |
|
| AC0805FR-0748K7L | RES SMD 48.7K OHM 1% 1/8W 0805 | 916 Więcej na zamówienie |
|
| Y162813K0000T9R | RES SMD 13K OHM 0.01% 3/4W 2512 | 807 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H3ATTE4531D | RES 4.53K OHM 0.5% 1W 2512 | 873 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2BTTD2613F | RES 261K OHM 1% 1/4W 1206 | 958 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD7412B50 | RES 74.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 963 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10930 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02967 | $0.02967 |
| 5000 | $0.02832 | $141.6 |
| 10000 | $0.02643 | $264.3 |
| 25000 | $0.02511 | $627.75 |
| 50000 | $0.02460 | $1230 |
| 125000 | $0.02445 | $3056.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.