Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TNPU0805249RAZEN00 |
| LIXINC Part # | TNPU0805249RAZEN00 |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 249 OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TNPU0805249RAZEN00 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TNPU0805249RAZEN00 |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | TNPU e3 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 249 Ohms |
| tolerancja: | ±0.05% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±5ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RC1005F2R74CS | RES 2.74 OHM 1% 1/16W 0402 | 850 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD80R6F25 | RES 80.6 OHM 1% 1/4W 1206 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| HRG3216P-8871-B-T1 | RES SMD 8.87K OHM 0.1% 1W 1206 | 936 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603BRC07150KL | RES SMD 150K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2BTTD1181D | RES 1.18K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 803 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1542C25 | RES 15.4K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| AF2010JK-07360RL | RES SMD 360 OHM 5% 3/4W 2010 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD1450F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 958 Więcej na zamówienie |
|
| RT0603DRE0710R7L | RES SMD 10.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 985 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD4020F25 | RES 402 OHM 1% 1/8W 0805 | 984 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD1653C10 | RES 165K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 893 Więcej na zamówienie |
|
| AA0402FR-0748K7L | RES SMD 48.7K OHM 1% 1/16W 0402 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD51R7B10 | RES 51.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 978 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10859 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22876 | $1.22876 |
| 1000 | $1.22876 | $1228.76 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.