Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RCS060319K1FKEA |
| LIXINC Part # | RCS060319K1FKEA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES SMD 19.1K OHM 1% 1/4W 0603 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RCS060319K1FKEA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RCS060319K1FKEA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | RCS e3 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 19.1 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0603 (1608 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0603 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RS73G2ATTD8452F | RES 84.5K OHM 1% 1/4W 0805 | 885 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ATTD6813F50 | RES 681K OHM 1% 1/8W 0805 | 835 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD2460B50 | RES 246 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ETTD2800D | RES 280 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 897 Więcej na zamówienie |
|
| WK73S2HTTER620F | RES 620M OHM 1% 1W 2010 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD36R5F25 | RES 36.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 896 Więcej na zamówienie |
|
| D55342H07B2E21RWS | RES SMD 2.21K OHM 1% 1/4W 1206 | 921 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H1JTTD56R0F100 | RES 56 OHM 1% 1/10W 0603 | 5871 Więcej na zamówienie |
|
| RC0603F1964CS | RES 1.96M OHM 1% 1/20W 0201 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2BTTD3611B25 | RES 3.61K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| SG73P2ATTD3161F | RES 3.16K OHM 1% 1/4W 0805 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| RK73H2HTTE88R7F | RES 88.7 OHM 1% 3/4W 2010 | 857 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW080510K2BYEA | RES 10.2K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 808 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 15972 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15000 | $0.15 |
| 5000 | $0.01702 | $85.1 |
| 10000 | $0.01527 | $152.7 |
| 25000 | $0.01401 | $350.25 |
| 50000 | $0.01317 | $658.5 |
| 125000 | $0.01296 | $1620 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.