Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RN73R2ATTD2153F50 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD2153F50 |
| Producent | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 215K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RN73R2ATTD2153F50 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RN73R2ATTD2153F50 |
| Marka: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| seria: | RN73R |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| opór: | 215 kOhms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.125W, 1/8W |
| kompozycja: | Thin Film |
| cechy: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| współczynnik temperatury: | ±50ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 0805 (2012 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0805 |
| oceny: | AEC-Q200 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| RK73H2ARTTD2002F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 986 Więcej na zamówienie |
|
| RK73B2ETTD824J | RES 820K OHM 5% 1/2W 1210 | 895 Więcej na zamówienie |
|
| RT1210BRD0782K5L | RES SMD 82.5K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 868 Więcej na zamówienie |
|
| RS73G1JTTD2611B | RES 2.61K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| RG1608N-6041-W-T5 | RES SMD 6.04K OHM 1/10W 0603 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R2ETTD1023F10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 995 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD7681C50 | RES 7.68K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 860 Więcej na zamówienie |
|
| CRCW0402274RFKTE | RES SMD 274 OHM 1% 1/16W 0402 | 940 Więcej na zamówienie |
|
| SG73S2ETTD390J | RES 39 OHM 5% 1/2W 1210 | 986 Więcej na zamówienie |
|
| RT0805BRC0752R3L | RES SMD 52.3 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 871 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD3653F25 | RES 365K OHM 1% 1/8W 0805 | 918 Więcej na zamówienie |
|
| RS73F2ATTD1211B | RES 1.21K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD16R0C25 | RES 16 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 939 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10832 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.