Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRCW1206115RFKEAC |
| LIXINC Part # | CRCW1206115RFKEAC |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Opis | RES 115 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRCW1206115RFKEAC Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRCW1206115RFKEAC |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | Rezystory chipowe - montaż powierzchniowy |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRCW-C |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| opór: | 115 Ohms |
| tolerancja: | ±1% |
| moc (waty): | 0.25W, 1/4W |
| kompozycja: | Thick Film |
| cechy: | - |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| oceny: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| liczba zakończeń: | 2 |
| współczynnik awaryjności: | - |
| AT1206CRD0713R7L | RES SMD 13.7 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 839 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ETTD12R3F100 | RES 12.3 OHM 1% 1/4W 1210 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| RN73R1ETTP58R3B25 | RES 58.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| RT0402FRD0761K9L | RES SMD 61.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 883 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2ATTD1142A25 | RES 11.4K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 980 Więcej na zamówienie |
|
| RC2010FK-071K78L | RES SMD 1.78K OHM 1% 3/4W 2010 | 939 Więcej na zamówienie |
|
| MCT0603MD2102DP500 | RES 21K OHM 0.5% 0.15W 0603 | 859 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0603100KDHTA | RES 100K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 815 Więcej na zamówienie |
|
| RV0603FR-0738K3L | RES SMD 38.3K OHM 1% 1/10W 0603 | 824 Więcej na zamówienie |
|
| RMCF2512FT32R4 | RES 32.4 OHM 1% 1W 2512 | 857 Więcej na zamówienie |
|
| RN73H2BTTD1021D100 | RES 1.02K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| RNCF1206BTE5R49 | RES 5.49 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| TNPW0402887RBEED | RES 887 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 934 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10965 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00821 | $0.00821 |
| 30000 | $0.00784 | $235.2 |
| 50000 | $0.00736 | $368 |
| 125000 | $0.00726 | $907.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.