Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 768163334GPTR13 |
| LIXINC Part # | 768163334GPTR13 |
| Producent | CTS Corporation |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 768163334GPTR13 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 768163334GPTR13 |
| Marka: | CTS Corporation |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | CTS Corporation |
| seria: | 768 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 330k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 8 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 16 |
| moc na element: | 200mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.071" (1.80mm) |
| YC164-FR-07249KL | RES ARRAY 4 RES 249K OHM 1206 | 916 Więcej na zamówienie |
|
| 767163121GP | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC | 1545 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T01-471 | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC | 919 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-0723K7L | RES ARRAY 4 RES 23.7K OHM 1206 | 882 Więcej na zamówienie |
|
| CSC10A034K70GEK | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SIP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC1403200RGEA | RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC | 827 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-078K66L | RES ARRAY 4 RES 8.66K OHM 1206 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07274KL | RES ARRAY 8 RES 274K OHM 1606 | 809 Więcej na zamówienie |
|
| 4610H-102-184LF | RES ARRAY 5 RES 180K OHM 10SIP | 986 Więcej na zamówienie |
|
| PRA100I4-2KDWGT | SFERNICE THIN FILMS | 996 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-2-333LF | RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC | 920 Więcej na zamówienie |
|
| CAY16-220J2LF | RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606 | 4643 Więcej na zamówienie |
|
| 766143563GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 56K OHM 14SOIC | 948 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10834 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 2000 | $0.93298 | $1865.96 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.