Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | VSSR2001202JTF |
| LIXINC Part # | VSSR2001202JTF |
| Producent | Vishay |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 19 RES 2K OHM 20SSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | VSSR2001202JTF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | VSSR2001202JTF |
| Marka: | Vishay |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Vishay |
| seria: | VSSR |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 2k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 19 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 20 |
| moc na element: | 100mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-SSOP |
| rozmiar / wymiar: | 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.069" (1.76mm) |
| EXB-24V110JX | RES ARRAY 2 RES 11 OHM 0404 | 948 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF168DJT1K00 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506 | 953 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-V4V182JV | RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606 | 25787 Więcej na zamówienie |
|
| 4306R-102-184LF | RES ARRAY 3 RES 180K OHM 6SIP | 846 Więcej na zamówienie |
|
| 766161822GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC | 992 Więcej na zamówienie |
|
| ORNV50022002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 871 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-683J4LF | RES ARRAY 4 RES 68K OHM 1206 | 29582 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-073K6L | RES ARRAY 2 RES 3.6K OHM 0606 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| 766163332GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC | 996 Więcej na zamówienie |
|
| 4114R-1-471LF | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14DIP | 2172 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-101-124 | RES ARRAY 7 RES 120K OHM 8SIP | 803 Więcej na zamówienie |
|
| DFNA5000AT5 | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8VDFN | 960 Więcej na zamówienie |
|
| ACASN1002S1002P1AT | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606 | 3245 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10835 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.85120 | $0.8512 |
| 2500 | $0.81600 | $2040 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.