Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4114R-1-100 |
| LIXINC Part # | 4114R-1-100 |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 7 RES 10 OHM 14DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4114R-1-100 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4114R-1-100 |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4100R |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 10 |
| tolerancja: | ±1Ohm |
| liczba rezystorów: | 7 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | 50ppm/°C |
| liczba pinów: | 14 |
| moc na element: | 250mW |
| współczynnik temperatury: | ±250ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-DIP |
| rozmiar / wymiar: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.185" (4.69mm) |
| YC122-FR-07470RL | RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0404 | 815 Więcej na zamówienie |
|
| 766163334GP | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC | 938 Więcej na zamówienie |
|
| Y1365V0206BA9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 942 Więcej na zamówienie |
|
| 4306R-101-472 | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP | 932 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-T01-473 | RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC | 807 Więcej na zamówienie |
|
| YC158TJR-071KL | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1206 | 7722 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF102DJT240R | RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0404 | 816 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-V8V163JV | RES ARRAY 4 RES 16K OHM 1206 | 906 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-101-122 | RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 8SIP | 947 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T01-471LF | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16SOIC | 1914 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF164DJT220R | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206 | 8080 Więcej na zamówienie |
|
| 742C083470GP | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206 | 830 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC1403200RFEA | RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC | 897 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10941 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.