Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4420P-2-472 |
| LIXINC Part # | 4420P-2-472 |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4420P-2-472 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4420P-2-472 |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4400P |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 4.7k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 19 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | 50ppm/°C |
| liczba pinów: | 20 |
| moc na element: | 160mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-SOL |
| rozmiar / wymiar: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.114" (2.90mm) |
| CN34J204CT | RESARRAY0603X4 5% 200K OHM | 963 Więcej na zamówienie |
|
| CSC10A0110K0GPA | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 2694 Więcej na zamówienie |
|
| 767163563GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 56K OHM 16SOIC | 995 Więcej na zamówienie |
|
| 4114R-1-682LF | RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14DIP | 986 Więcej na zamówienie |
|
| 4114R-1-331 | RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14DIP | 972 Więcej na zamówienie |
|
| MNR04MRAPJ100 | RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804 | 826 Więcej na zamówienie |
|
| 741X083300JP | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804 | 893 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-07160RL | RES ARRAY 4 RES 160 OHM 2012 | 848 Więcej na zamówienie |
|
| RM2012B-103/103-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0805 | 32242 Więcej na zamówienie |
|
| RF062PJ330CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07365KL | RES ARRAY 8 RES 365K OHM 1606 | 819 Więcej na zamówienie |
|
| LT5400BCMS8E-4#PBF | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8TSSOP | 1608 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-101-391LF | RES ARRAY 7 RES 390 OHM 8SIP | 820 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10918 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.70490 | $0.7049 |
| 1500 | $0.68900 | $1033.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.