Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 766165121APTR7 |
| LIXINC Part # | 766165121APTR7 |
| Producent | CTS Corporation |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 766165121APTR7 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 766165121APTR7 |
| Marka: | CTS Corporation |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | CTS Corporation |
| seria: | 766 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Dual Terminator |
| rezystancja (omy): | 180, 390 |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 28 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 16 |
| moc na element: | 80mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.069" (1.75mm) |
| AF162-JR-07910RL | RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0606 | 953 Więcej na zamówienie |
|
| MNR14ERAPJ184 | RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206 | 9994 Więcej na zamówienie |
|
| 741X1632001FP | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1506 | 867 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-34V104JV | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07160RL | RES ARRAY 8 RES 160 OHM 1606 | 879 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-077K87L | RES ARRAY 4 RES 7.87K OHM 1206 | 840 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-0719R1L | RES ARRAY 4 RES 19.1 OHM 1206 | 816 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07953KL | RES ARRAY 8 RES 953K OHM 1606 | 842 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-0743R2L | RES ARRAY 4 RES 43.2 OHM 1206 | 831 Więcej na zamówienie |
|
| 766163511GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 510 OHM 16SOIC | 991 Więcej na zamówienie |
|
| 770101124P | RES ARRAY 9 RES 120K OHM 10SIP | 976 Więcej na zamówienie |
|
| 767141823GP | RES ARRAY 13 RES 82K OHM 14SOIC | 989 Więcej na zamówienie |
|
| YC122-FR-0739RL | RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0404 | 823 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10879 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.53900 | $1.539 |
| 800 | $1.09868 | $878.944 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.