Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | YC358TJK-078K2L |
| LIXINC Part # | YC358TJK-078K2L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 2512 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | YC358TJK-078K2L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | YC358TJK-078K2L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Yageo |
| seria: | YC358 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 8.2k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 8 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 10 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | DDRAM, SDRAM |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| 77081222P | RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SIP | 3821 Więcej na zamówienie |
|
| ORNA5001AT1 | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC | 856 Więcej na zamówienie |
|
| YC164-JR-07910KL | RES ARRAY 4 RES 910K OHM 1206 | 803 Więcej na zamówienie |
|
| CRASA20K0F10K0TA | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 0612 | 1149 Więcej na zamówienie |
|
| 740X043472JP | RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0302 | 971 Więcej na zamówienie |
|
| 742C163100JP | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 2506 | 14671 Więcej na zamówienie |
|
| CN34F26R7CT | RESARRAY0603X4 1% 26.7 OHM | 40877 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-0722K6L | RES ARRAY 2 RES 22.6K OHM 0606 | 828 Więcej na zamówienie |
|
| 768163470GP | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC | 916 Więcej na zamówienie |
|
| ORNV20021002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 989 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF164DJT18K0 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 | 961 Więcej na zamówienie |
|
| CAY10-334J4LF | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 0804 | 923 Więcej na zamówienie |
|
| 742C163103JP | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2506 | 826 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10884 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09510 | $0.0951 |
| 4000 | $0.09510 | $380.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.