Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EXB-A10P684J |
| LIXINC Part # | EXB-A10P684J |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 2512 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EXB-A10P684J Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EXB-A10P684J |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | EXB |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 680k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 8 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 10 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 2512 |
| rozmiar / wymiar: | 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| 4116R-2-100 | RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16DIP | 871 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T01-332 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC | 990 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-JR-07120RL | RES ARRAY 2 RES 120 OHM 0606 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| 767161223GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC | 989 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-073K16L | RES ARRAY 4 RES 3.16K OHM 2012 | 833 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-38V270JV | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 | 10231 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF164DJT30R0 | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206 | 885 Więcej na zamówienie |
|
| 766143683GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 68K OHM 14SOIC | 841 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0613BA9R | SMNZ 7K/4K/4K/7K TCR0.2 B A S T | 914 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07200KL | RES ARRAY 2 RES 200K OHM 0606 | 871 Więcej na zamówienie |
|
| 4306R-102-683LF | RES ARRAY 3 RES 68K OHM 6SIP | 849 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-JR-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 1206 | 824 Więcej na zamówienie |
|
| 766161152GP | RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC | 969 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10815 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11637 | $0.11637 |
| 4000 | $0.11637 | $465.48 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.