Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CRA06P08320K0JTA |
| LIXINC Part # | CRA06P08320K0JTA |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CRA06P08320K0JTA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CRA06P08320K0JTA |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | CRA06 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 20k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| ORNV50021002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 898 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07255RL | RES ARRAY 2 RES 255 OHM 0606 | 825 Więcej na zamówienie |
|
| NOMCA16032002AT5 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 852 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-0749K9L | RES ARRAY 4 RES 49.9K OHM 1206 | 915 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF168DJT10K0 | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF162DJT300R | RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606 | 954 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-0740K2L | RES ARRAY 2 RES 40.2K OHM 0606 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-074K42L | RES ARRAY 4 RES 4.42K OHM 2012 | 957 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07576KL | RES ARRAY 2 RES 576K OHM 0606 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| RM062PJ102CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 894 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0442QT0U | RES ARRAY 4 RES 5.631K OHM 8SOIC | 866 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-1-203LF | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 1655 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-271J8LF | RES ARRAY 8 RES 270 OHM 2506 | 813 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10990 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02250 | $0.0225 |
| 5000 | $0.02250 | $112.5 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
| 25000 | $0.01995 | $498.75 |
| 50000 | $0.01955 | $977.5 |
| 125000 | $0.01913 | $2391.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.