Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | Y1365V0207QT9W |
| LIXINC Part # | Y1365V0207QT9W |
| Producent | VPG Foil |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | Y1365V0207QT9W Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | Y1365V0207QT9W |
| Marka: | VPG Foil |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | VPG Foil |
| seria: | SMN |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 5k, 10k |
| tolerancja: | ±0.02% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | ±0.01% |
| dryf współczynnika rezystora: | ±0.5ppm/°C |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 100mW |
| współczynnik temperatury: | ±2ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.073" (1.86mm) |
| 766161272GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC | 844 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-102-331LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 1426 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-07120RL | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804 | 969 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-38V242JV | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 800 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-0776R8L | RES ARRAY 8 RES 76.8 OHM 1606 | 823 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-JR-073KL | RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-JR-07510KL | RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-JK-07180RL | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 2012 | 920 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-28V274JX | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804 | 915 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-E10C824J | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 1608 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| MPM10019001AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 935 Więcej na zamówienie |
|
| 767143221GP | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC | 832 Więcej na zamówienie |
|
| YC164-JR-0762KL | RES ARRAY 4 RES 62K OHM 1206 | 804 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10862 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $20.01650 | $20.0165 |
| 2500 | $18.06000 | $45150 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.