Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EXB-34V271JV |
| LIXINC Part # | EXB-34V271JV |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EXB-34V271JV Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EXB-34V271JV |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | EXB |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 270 |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Automotive AEC-Q200 |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0606, Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0606 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| CSC09A01220RGPA | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 9SIP | 991 Więcej na zamówienie |
|
| 4308M-101-223 | RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SIP | 983 Więcej na zamówienie |
|
| 4606X-101-151LF | RES ARRAY 5 RES 150 OHM 6SIP | 872 Więcej na zamówienie |
|
| CSC05A0110K0GEK | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 5SIP | 2632 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-JR-077R5L | RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 0804 | 806 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-38V200JV | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 | 911 Więcej na zamówienie |
|
| YC122-FR-0730R9L | RES ARRAY 2 RES 30.9 OHM 0404 | 934 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07107KL | RES ARRAY 8 RES 107K OHM 1606 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| 4820P-2-102 | RES ARRAY 19 RES 1K OHM 20SOIC | 919 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-07147KL | RES ARRAY 4 RES 147K OHM 0804 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| 77061390P | RES ARRAY 5 RES 39 OHM 6SIP | 980 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0008AT9W | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 869 Więcej na zamówienie |
|
| 766165191APTR7 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 1349 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 53047 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.10000 | $500 |
| 10000 | $0.08973 | $897.3 |
| 25000 | $0.08235 | $2058.75 |
| 50000 | $0.07738 | $3869 |
| 125000 | $0.07556 | $9445 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.