Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EXB-34V163JV |
| LIXINC Part # | EXB-34V163JV |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 16K OHM 0606 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EXB-34V163JV Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 13 - May 17 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EXB-34V163JV |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | EXB |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 16k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Automotive AEC-Q200 |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0606, Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0606 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| 767161473GP | RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC | 828 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC16011K50GEA | RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC | 867 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-101-301LF | RES ARRAY 9 RES 300 OHM 10SIP | 930 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-0730R9L | RES ARRAY 2 RES 30.9 OHM 0606 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-102-123 | RES ARRAY 5 RES 12K OHM 10SIP | 878 Więcej na zamówienie |
|
| 4308M-102-392LF | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 8SIP | 917 Więcej na zamówienie |
|
| MPMT2001BT1 | RES NETWORK 2 RES 1K OHM TO236-3 | 911 Więcej na zamówienie |
|
| CRA12E083150KJTR | RES ARRAY 4 RES 150K OHM 2012 | 970 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-28N3R0JX | RES ARRAY 4 RES 3 OHM 0804 | 29927 Więcej na zamówienie |
|
| ORNV20015001TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 863 Więcej na zamówienie |
|
| CN34J361CT | RESARRAY0603X4 5% 360 OHM | 885 Więcej na zamówienie |
|
| 4818P-T02-104 | RES ARRAY 17 RES 100K OHM 18SOIC | 858 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-0769K8L | RES ARRAY 4 RES 69.8K OHM 1206 | 965 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10981 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01083 | $0.01083 |
| 15000 | $0.01083 | $162.45 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.