Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4610X-101-822LF |
| LIXINC Part # | 4610X-101-822LF |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 9 RES 8.2K OHM 10SIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4610X-101-822LF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4610X-101-822LF |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4600X |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 8.2k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 9 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 10 |
| moc na element: | 200mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 10-SIP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-SIP |
| rozmiar / wymiar: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.200" (5.08mm) |
| AF164-FR-0790R9L | RES ARRAY 4 RES 90.9 OHM 1206 | 855 Więcej na zamówienie |
|
| 4604X-101-820LF | RES ARRAY 3 RES 82 OHM 4SIP | 807 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-34V2R4JV | RES ARRAY 2 RES 2.4 OHM 0606 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-JR-0715KL | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804 | 980 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-24V272JX | RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404 | 803 Więcej na zamówienie |
|
| Y1365V0178QT0U | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SOIC | 930 Więcej na zamówienie |
|
| RMKMS408-24K9BW | SFERNICE THIN FILMS | 977 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-JR-07100RL | RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606 | 844 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-0722R6L | RES ARRAY 4 RES 22.6 OHM 1206 | 954 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-075K6L | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 1206 | 877 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-0718K7L | RES ARRAY 4 RES 18.7K OHM 2012 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| 768163333GP | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC | 968 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-07137RL | RES ARRAY 4 RES 137 OHM 1206 | 907 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11076 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63000 | $0.63 |
| 10 | $0.46800 | $4.68 |
| 25 | $0.37960 | $9.49 |
| 50 | $0.33000 | $16.5 |
| 100 | $0.27230 | $27.23 |
| 250 | $0.23652 | $59.13 |
| 500 | $0.19250 | $96.25 |
| 1000 | $0.15268 | $152.68 |
| 5000 | $0.14465 | $723.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.