Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LT5400BMPMS8E-6#PBF |
| LIXINC Part # | LT5400BMPMS8E-6#PBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LT5400BMPMS8E-6#PBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LT5400BMPMS8E-6#PBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | LT5400 |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 1k, 5k |
| tolerancja: | ±15% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | ±0.025% |
| dryf współczynnika rezystora: | ±0.2ppm/°C |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 800mW |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C |
| Aplikacje: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-MSOP-EP |
| rozmiar / wymiar: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.043" (1.10mm) |
| YC248-FR-07357RL | RES ARRAY 8 RES 357 OHM 1606 | 848 Więcej na zamówienie |
|
| YC122-FR-07196RL | RES ARRAY 2 RES 196 OHM 0404 | 957 Więcej na zamówienie |
|
| MDP14032K40GE04 | RES ARRAY 7 RES 2.4K OHM 14DIP | 983 Więcej na zamówienie |
|
| RM064PJ114CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 850 Więcej na zamówienie |
|
| 4607X-101-560LF | RES ARRAY 6 RES 56 OHM 7SIP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| 4420P-3-331/391 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 976 Więcej na zamówienie |
|
| 768163223GP | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC | 888 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-101-104LF | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP | 5138 Więcej na zamówienie |
|
| CAY16-332J8LF | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 1506 | 997 Więcej na zamówienie |
|
| 4310M-101-103 | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 806 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF164DJT270K | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 1206 | 937 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-V8V6R8JV | RES ARRAY 4 RES 6.8 OHM 1206 | 4898 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-N8V123JX | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0804 | 20763 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10898 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $16.60000 | $16.6 |
| 25 | $13.28157 | $332.03925 |
| 100 | $10.82383 | $1082.383 |
| 250 | $10.57968 | $2644.92 |
| 1000 | $10.17277 | $10172.77 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.