Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | YC162-FR-07158RL |
| LIXINC Part # | YC162-FR-07158RL |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 158 OHM 0606 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | YC162-FR-07158RL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | YC162-FR-07158RL |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Yageo |
| seria: | YC162 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 158 |
| tolerancja: | ±1% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | DDRAM, SDRAM |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0606, Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| 4820P-1-221LF | RES ARRAY 10 RES 220 OHM 20SOIC | 877 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF104DFT10K0 | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 | 860 Więcej na zamówienie |
|
| 767141821GP | RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC | 891 Więcej na zamówienie |
|
| YC124-JR-07180RL | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 0804 | 16616 Więcej na zamówienie |
|
| MPMT4001AT1 | RES NETWORK 2 RES 2K OHM TO236-3 | 4400 Więcej na zamówienie |
|
| RM3216B-104/304-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-102-153LF | RES ARRAY 5 RES 15K OHM 10SIP | 918 Więcej na zamówienie |
|
| ORNTV10022002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 892 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T02-102LF | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC | 1019 Więcej na zamówienie |
|
| 768161332GP | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC | 880 Więcej na zamówienie |
|
| OSOPTC2002AT0 | RES ARRAY 12RES 20K OHM 24SSOP | 1372 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0485BA9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 961 Więcej na zamówienie |
|
| RM3216B-103/203-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 867 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10934 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.