Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MSP10A03100KFEJ |
| LIXINC Part # | MSP10A03100KFEJ |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MSP10A03100KFEJ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MSP10A03100KFEJ |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | MSP |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 100k |
| tolerancja: | ±1% |
| liczba rezystorów: | 5 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | ±50ppm/°C |
| liczba pinów: | 10 |
| moc na element: | 300mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 10-SIP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-SIP |
| rozmiar / wymiar: | 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4814P-T02-332LF | RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC | 897 Więcej na zamówienie |
|
| 767161824GP | RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC | 863 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-0716K9L | RES ARRAY 4 RES 16.9K OHM 1206 | 822 Więcej na zamówienie |
|
| YC122-JR-0736RL | RES ARRAY 2 RES 36 OHM 0404 | 966 Więcej na zamówienie |
|
| MSP10A011K00FEJ | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 863 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-2-473 | RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC | 950 Więcej na zamówienie |
|
| YC124-FR-07300RL | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 0804 | 955 Więcej na zamówienie |
|
| ORNTV50022002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 833 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-2-331 | RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC | 847 Więcej na zamówienie |
|
| 4612X-102-561LF | RES ARRAY 6 RES 560 OHM 12SIP | 846 Więcej na zamówienie |
|
| DFNA5001AT5 | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8VDFN | 965 Więcej na zamówienie |
|
| MSP10A0122K0GEJ | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP | 968 Więcej na zamówienie |
|
| CN24J150CT | RESARRAY0402X4 5% 15 OHM | 920 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10923 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.45000 | $3.45 |
| 264 | $3.45000 | $910.8 |
| 506 | $3.16251 | $1600.23006 |
| 1012 | $2.89800 | $2932.776 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.