Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RF064PJ100CS |
| LIXINC Part # | RF064PJ100CS |
| Producent | Samsung Electro-Mechanics |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RF064PJ100CS Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RF064PJ100CS |
| Marka: | Samsung Electro-Mechanics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Samsung Electro-Mechanics |
| seria: | RF |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 10 |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 31.25mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.013" (0.33mm) |
| CAT16A-220J4LF | RESARRAYA 4X0603 22R 5% 63MW CON | 959 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF164DJT56K0 | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206 | 904 Więcej na zamówienie |
|
| Y1365V0176BQ9U | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SOIC | 888 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07422RL | RES ARRAY 2 RES 422 OHM 0606 | 818 Więcej na zamówienie |
|
| 767143101GP | RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC | 871 Więcej na zamówienie |
|
| 766143273GP | RES ARRAY 7 RES 27K OHM 14SOIC | 904 Więcej na zamówienie |
|
| 767143682GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14SOIC | 803 Więcej na zamówienie |
|
| 766163221GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC | 942 Więcej na zamówienie |
|
| ORNV20025002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 944 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-N8V104JX | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804 | 28752 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07200RL | RES ARRAY 8 RES 200 OHM 1606 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| MDP160322K0GE04 | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16DIP | 850 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-0744R2L | RES ARRAY 8 RES 44.2 OHM 1606 | 943 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10815 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07757 | $0.07757 |
| 200000 | $0.07757 | $15514 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.